O nás

Vitajte vo svete Desoyaux, v priateľskom a štastnom svete, kde majú všetky nápady zelenú a kde nám leží na srdci uskutočnenie vášho sna. Pritom ani na okamih neprestávame myslieť na to, ako bude vyzerať váš projekt v skutočnosti.

Prvý bazén Desjoyaux prišiel na svet v roku 1966 a bol to bazén rodinný. Bol stvorený pre radosť detí a priateľov, dokázal premeniť voľno na konci týzdňa i prázdiny na okamihy skutočnej radosti pre všetkých. Práve táto myšlienka radosti zo života sa stala základom, na ktorom vyrástol podnik Desjoyaux. Podnik smerujúci k tomu, aby sa jedného dňa každá záhrada obliekla do modrosti vody s dúhou smiechu.

Divízia bazénov Desjoyaux vyrába dnes viac ako 10 000 bazénov, ktoré nachádzajú uplatnenie na celom svete. 10 000 bazénov*, to znamená tisíce uživateľov, ktorých pritiahla záruka v podobe našich pôvodných technických riešení dvoch celkom rozdielných, ale zásadných otázok. Obidve tieto riešenia robia z bazénu doplnok taký príznačný pre nové umenie žiť. Aj vás čaká rozhodnutie: získajte informácie, na nasledujúcich stránkach uvidíte všetky možnosti a záruky, ktoré vám ponúka značka Desjoyaux. A potom sa ponorte s nami… vy, vaše deti, vaša rodina, vaši priatelia…

Zdravie, sladké ničnerobenie, uvoľnenie, každý tu nájde to, čo hľadá, podľa svojej nálady a svojích záujmov.