Terasy

Drevo, čo sa priatelí s vodou

Ak riešite spevnený povrch okolo bazéna, určite neobíďte terasy z kompozitného dreva. Spájajú výhody prirodzeného dreveného materiálu s vysokou odolnosťou voči vode a UV žiareniu.

Ponúkame vám dosky od francúzskeho výrobcu , ktorý má najdlhšiu tradíciu vo výrobe kompozitného dreva v Európe. Kompozit je jedinečný materiál vysokej kvality farbený v celom priereze, vyrobený zo zmesi drevenej múčky (2/3) a polyetylénu s vysokou hustotou (1/3) s certifikátom ISO 14001.

Kompozitné dosky nevyžadujú pravidelné natieranie ako drevo a odolajú chemicky upravovanej vode, slanej vode, dažďu, UV žiareniu, hnilobe, aj drevokaznému hmyzu. Materiál je príjemný aj pre chôdzu naboso a nie je šmykľavý, ani keď je mokrý, takže je ideálnym spoločníkom pre bazény.

Večná klasika – kameň

Desjoyaux  bazénové obruby a dlažby z umelého kameňa spĺňajú všetky požiadavky na  obrubné kamene a dlažby k bazénom. Sú protišmykové, majú jemne zaoblené hrany, tvarovky majú odkvapkávaciu hranu a mierny sklon od bazéna.

V ponuke sú rovné diely šírka 25cm, dĺžka 50cm, rohové diely a oblúkové diely v dvoch farebných prevedeniach: v pieskovej farbe a svetlo sivej.

K obrubným kameňom je aj terasová dlažba v rozmere 50 x 50 cm.